"Будмонтажсервіс" робить капітальний ремонт дороги Н-03 Житомир-Чернівці, на вул. Привокзальна


На автомобільній дорозі державного значення Н-03 Житомир-Чернівці, на ділянці вул. Привокзальна, що у м. Кам’янець-Подільському триває капітальний ремонт.

Підрядним підприємством ПП ВКФ «Будмонтажсервіс» проводиться влаштування нижнього шару дорожнього покриття.Згідно проектно-кошторисної документації на ділянці, протяжністю 1,5 км, поверх влаштованої основи дорожнього одягу укладатимуть два шари асфальтобетону: нижній шар із крупнозернистої асфальтобетонної суміші та верхній – із дрібнозернистої асфальтобетонної суміші. Загальна товщина конструктивних шарів складе 70 см.

Окрім того, передбачено влаштування примикань, з’їздів, автобусних зупинок, пішохідної огорожі, нанесення дорожньої розмітки та встановлення нових дорожніх знаків.Вартість капітального ремонту зазначеної ділянки автодороги становить 35 млн.  гривень. Джерело фінансування – кошти із держбюджету.

Нагадуємо: на період проведення ремонтних робіт рух автотранспорту по вул. Привокзальній закрито. У напрямку м. Чернівці рух спрямований по проспекту Грушевського від вул. Північної до вул. Д. Галицького, а в напрямку м. Хмельницького -  звичним маршрутом вулицею Д. Галицького та по проспекту Грушевського.

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області просить вибачення у водіїв за тимчасові незручності та дякує за розуміння.

 

Прес-служба САД у Хмельницькій області

https://km.ukravtodor.gov.ua/press/news/vulytsiu_pryvokzalnu_shcho_u_m__kam_yanets-podilskomu__kapitalno_remontuiut.html