Відремонтовано відрізок дороги «Дерев’яне — Калачківці»

Днями голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Анатолій Бернашевський відвідав Китайгородську об’єднану територіальну громаду.Під час робочого візиту голова райдержадміністрації оглянув відремонтований відрізок дороги «Дерев’яне — Калачківці» та ознайомився з ходом ремонтних робіт на вулиці Центральній в с. Китайгород. Ремонтні роботи на цих частинах доріг проводяться в рамках Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».


На відрізку дороги місцевого значення О230810 «Дерев’яне – Калачківці» протяжністю 815 м, що веде від Вихватновець до Дерев’ян, був проведений поточний середній ремонт. Вартість робіт складає 4 мільйони 761 тисячу 610 гривень. Кошти на проведення ремонту було виділено з державного бюджету.


На стадії завершення знаходяться ремонтні роботи на відрізку дороги на вулиці Центральній у с. Китайгород. Там проводиться капітальний ремонт дорожнього покриття протяжністю 380 м. Вартість робіт складає 1 мільйон 228 тисяч гривень.


Замовником робіт в обох випадках є Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області. Підрядною організацією виступає ПП ВКФ «Будмонтажсервіс».©2020 Приватне підприємство Виробничо-комерційна фірма "Будмонтажсервіс".

+380681768063 | bmskp@outlook.com