У Кам’янці-Подільському розпочали ремонт траси Н-03На автомобільній дорозі державного значення Н-03 Житомир-Чернівці, на ділянці вул. Північна, що у м. Кам’янець-Подільському розпочато капітальний ремонт, повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг Хмельницької області.


Згідно проектно-кошторисної документації відремонтувати мають ділянку протяжністю 633 м. Нижній шар облаштують із крупнозернистої асфальтобетонної суміші, верхній – із дрібнозернистої асфальтобетонної суміші. Загальна товщина конструктивних шарів складе 70 см.   Окрім того, передбачено влаштування примикань, з’їздів, автобусних зупинок, пішохідної огорожі, нанесення дорожньої розмітки та встановлення нових дорожніх знаків.


Вартість капітального ремонту зазначеної ділянки автодороги становить 12 474 754 гривень. Джерело фінансування – кошти із держбюджету.

На період проведення ремонтних робіт рух автотранспорту по вул. Північній закрито. У напрямку м. Чернівці рух спрямований по проспекту Грушевського від вул. Північної до вул. І. Франка, а в напрямку м. Хмельницького –  звичним маршрутом до вулиці Пушкінської та по проспекту Грушевського.


Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області просить вибачення у водіїв за тимчасові незручності. Орієнтовно завершити ремонтні роботи підрядник планує за три місяці.


Нагадаємо, засновником та єдиним власником ПП ВКФ «Будмонтажсервіс» є екс-депутат Кам’янець-Подільської міської ради міської ради від партії «Фронт змін» Олександра Зайця. У цьому році його підприємство має виконати ремонт доріг в Кам’янець-Подільському районі на 7,99 млн грн. Зокрема, з 2008 року за даними Zакупівлі 2.0 ПП ВКФ «Будмонтажсервіс» отримало державних замовлень на 104 мільйона гривень. 


“Новини. Хмельницький”:

https://newskm.net/publications/u-kam-iantsi-podilskomu-rozpochaly-remont-trasy-n-03/